Anadolu’nun Destansı Lezzetleri

Edirne’den Van’a, Rize’den Hatay’a Anadolu’nun dört bir yanında gelişen damak tadı, lezzetin kültürel birikimi Anadolia’da buluşuyor. Lezzetlerin her birinin kokusundan, tadından yayılan bilgelik bir araya geliyor.

Ortak kültürümüz olan yemek sayesinde, dostluk sofraları kuruluyor. Ekmeğin mayasından tatlının şerbetine kadar, geleneğe uzanan yolculuk Anadolia’da kendini gösteriyor.

Neredeyiz?

Anadolu yakasının gözde semtlerinden Kozyatağı’nda, toplu taşıma ve özel aracınızla son derece rahat ulaşılabilir bir lokasyonda siz değerli misafirlerimize hizmet veriyoruz.

Sizi neler bekliyor?

Yöresel tatlarla taçlandırdığımız çok özel serpme kahvaltılarımız, zengin yemek menümüz, pastane ve cafe hizmetimiz, geçmişin mirasını günümüze taşıyan hediye seçeneklerimiz, yöresinden doğal, ata tohumu ile üretilmiş coğrafi işaretli ürünlerimiz; konsept mağazamızda sizi bekliyor.

Neler yapabilirsiniz?

Sevdiklerinizle güzel bir sohbet eşliğinde birbirinden lezzetli yiyeceklerin tadına bakabilir; kurumsal etkinliklerinizi, doğum günlerinizi, özel davetlerinizi bizimle organize ederek güzel mi güzel anılar biriktirebilirsiniz.

Haydi, siz de kaliteli ve güler yüzlü hizmet alarak keyifli bir gün geçirmek için bizi ziyaret edin!

Gelin! Tanış Olalım.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR