Yeni yıla ağzınız tatlanarak, keyfinize keyif katarak girmeniz için size özel tasarladığımız yılbaşı pastalarımız hazır,

Anadoliagurme pasta şeflerimizin hazırladığı, en kaliteli malzemeden üretilen yılbaşı pasta modellerimizi sayfamızdan ya da  İçerenköy Mahallesi E-5 Kuzey Yanyolu, Topçu İbrahim Sk. No: 8A, Ataşehir/İstanbul adresindeki pastane bölümümüzden görebilirsiniz.

Yeni konsepte uygun esprili yazıların yer aldığı yaş pasta seçeneklerini de sizinle birlikte oluşturabiliriz. Bunun için 0533 811 40 89 Sipariş hattımızı arayarak müşteri temsilcimizle görüşüp kendi pastanızı planyabilirsiniz.

Devamını Okuyunuz Gizle

Kardan adamlı, geyikli, çam ağaçlı yılbaşı metaforlarının yer aldığı meyveli, çikalatalı vb. seçenekleriyle pastalarımızın büyüklüğünü belirleyebilirsiniz.

Hem gözünüze hem damak zevkinize hitap edecek, bir kez yediğinizde sizde iz bırakacak pastane grubu ürünlerimizin yılbaşı pasta seçenekleriyle yılbaşı sofralarınızda yer almaya hazırız.

Şimdiden siparişini oluşturabileceğiniz pastalarınızı dilerseniz müşteri temsilcimizle görüşerek evinize gönderimini sağlatabilir, dilerseniz Anadoliagurme pastane bölümünden seçerek, beğenerek, tadarak alabilirsiniz.

İstediğiniz yazıların ya da süslemelerin yapılabildiği pastalarımız için, düşündüğünüz tasarımları müşteri temsilcimize aktarmanız yeterli olacaktır.

Dilerseniz şeker hamurlu dilerseniz mevsim meyveleriyle süslenmiş pastalar için şimdiden bize ulaşmanızı ve son güne kalmamanızı tavsiye ederiz.

Pasta siparişinizi vermek, yorulmadan yılbaşı organizasyonunuzu tamamlamak aretık çok kolay.

Pasta siparişiniz yanında sofralarınızı birlikte kurabilir, yılbaşına özel hindi ya da tavuklu menülerimizden sipariş oluşturabilir,

Anadolia’dan alacağınız hediyelerle yılbaşı organizasyonunuzun tamamını bizimle çözebilirsiniz.

İster yuvarlak ister dikdörtgen nasıl dilerseniz o şekilde hazırlanacak pastalarımız için önden lezzet tadımı yapmak isterseniz, Anadoliagurme pastanemize uğramanız yeterli olacaktır.

 

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR