SATIŞ VE TESLİMAT KOŞULLARI

Değerli Müşterilerimiz;

E-mağazamızdan kolay alışveriş yapabilmeniz için aşağıdaki konulara dikkatinizi çekmek istiyoruz:

1.Fiyatlarımız:

Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir.

Ürünlerimiz TL para birimiyle fiyatlandırılmaktadır.

2. Ödemeler:

Ödemelerinizi, kredi kartı, banka havalesi/EFT yoluyla yapabilirsiniz.

Havale ile yapılan ödemelerde banka ödeme dekontuna sipariş numarasını yazdıktan sonra Anadolia e-mağaza ödemesidir notunu belirtmenizi önemle rica ederiz.

3. Siparişlerinizin Geçerliliği:

Siparişleriniz, ödemenin Anadolia Mağazacılık’ a ulaştığı anda geçerli olmaktadır. Bu nedenle siparişleriniz; ödemenin ulaştığı andaki stoklar esas alınarak karşılanacaktır. Karşılanamayan siparişlerin bedeli tarafınıza iade edilecektir.

4. Teslimat:

200 TL ve üzeri siparişlerinizin kargo masrafı şirketimizce karşılanmaktadır.

İstanbul içi siparişler; 3 işgünü, İstanbul dışı siparişler ise maksimum 5 işgünü içinde teslim edilmektedir.

Kargo bedeli ürünleri satın alma aşamasında ödendiğinden, teslimat sırasında ayrıca bir kargo bedeli ödenmesi söz konusu değildir.

Siparişiniz, ödemeniz Anadolia Mağazacılık’a ulaştıktan sonra en ekonomik ve güvenli koşullarda kargo şirketine teslim edilir.

Siparişlerinizin takibini, shop.anadolia.com üzerinden siparişlerim bölümünden yapabilirsiniz.

Kargonuzun dışında hasar, eziklik, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum varsa lütfen teslim almayınız. Kargo bize geri dönecektir.

Kargonuzu teslim aldıktan sonra kargo yetkilisi ile açıp, kontrol edebilirsiniz. Eğer kontrol sırasında siparişinizdeki bazı ürünlerin eksik, yanlış veya hasarlı olduğu ortaya çıkarsa, kargo yetkilisinden tutanak hazırlamasını talep ediniz.

Kargo yetkilisi şahitliğinde, ilk teslim anında hazırlanan tutanaklar eksik veya hasarın sorumlusunun ortaya çıkarılması için çok önemlidir. Kargoyu teslim aldıktan sonra yapacağınız eksik/hasar bildirimleri, tutanak olmadığından incelemeye bağlı olarak reddedilebilir.

Hafta sonu ve resmî tatillerde kargo teslimatı yapılamamaktadır. Bu tarihlere denk gelen siparişlerin kargo teslimatı takip eden ilk iş günü yapılacaktır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR